fbpx
KIG OPEN

9. edycja Turnieju Golfa KIG OPEN

 • 14 października 2023
 • Autor: PFP

W kalendarzu licznych wydarzeń golfowych organizowanych w Polsce na stałe zadomowił się specjalny turniej – KIG Open. Organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą, pod patronatem programu Przedsiębiorstwo Fair Play.

14 października odbyła się już 9. edycja Turnieju Golfa KIG OPEN o Puchar Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej. Po raz czwarty z rzędu Turniej odbył się na gościnnym polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie k/Warszawy.

KIG OPEN 2023 cieszył się sporym zainteresowaniem. Do udziału w turnieju zgłosiło się 60 golfistek i golfistów. W tym roku, start turnieju odbył się w formule „tee-off” – co oznacza, że każda 4-osobowa ekipa (flight), rozpoczynała grę o wyznaczonej godzinie (w odstępach 10-minutowych).

Celem organizatorów jest promocja golfa jako dziedziny sportu wśród przedstawicieli polskiego biznesu i samorządu gospodarczego.

Relacja z wydarzenia

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.