fbpx
Poznaj Uczestników programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2023

Tu są firmy, z którymi warto współpracować

 • 29 czerwca 2023
 • Autor: PFP

Poznaj przedsiębiorstwa, które już dołączyły do XXVI edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play, aby pokazać i potwierdzić, że w biznesie działają etycznie i odpowiedzialnie!

Lista Uczestników programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2023

W programie Przedsiębiorstwo Fair Play od wielu lat wspieramy firmy, które wierzą w rolę wartości i zasad fair play w biznesie i udowadniają, że są im wierne. Wspólnie z Krajową Izbą Gospodarczą oraz naszymi partnerami promujemy i doceniamy podmioty, którym zależy nie tylko na wysokiej jakości swoich usług i produktów, ale także np. na poprawie jakości życia w społeczeństwie czy ochronie środowiska naturalnego. Dzięki wspólnemu tworzeniu społeczności wspaniałych i ambitnych ludzi, łatwiej budować im markę i wizerunek, zwiększać dotarcie do nowych klientów, a także przyciągać i utrzymywać najlepszych pracowników.

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do wybierania firm, które zdecydowały się na udział w tegorocznej edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play oraz z wszystkimi laureatami z roku 2022

 

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.