Zrób coś więcej

 • 6 marca 2020
 • Autor: PFP

Souvre wyznaje zasadę: dobro jest piękne

{W tym cyklu pokazujemy jak Laureaci programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” wykorzystują na co dzień swój sukces, by dać coś od siebie społeczeństwu.}

Dobro jest piękne – to hasło było inspiracją do wcielenia w życie projektu charytatywnego z logo Souvre Internationale.

Firma Souvre, która w 2018 roku powołała Fundację Souvre, funkcjonuje zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Jej Zarząd i Partnerzy są w pełni świadomi tego, że biznes nie sprowadza się jedynie do zarabiania pieniędzy. Społeczność Souvre chętnie angażuje się w akcje charytatywne oraz sponsoruje ogólnopolskie wydarzenie sportowe, jakim jest Bieg Souvre. Kolejny ukłon w stronę potrzebujących osób to coroczna inicjatywa „Pomagaj z Souvre” oraz aktywny udział w licytacjach na rzecz WOŚP.

Biznes to nie tylko zarabianie. Naszą aktywną postawę pragniemy okazać w obszarze CSR. Celem organizacji non-profit pod szyldem Souvre jest wspieranie domów dziecka oraz propagowanie idei zdrowego stylu życia w ramach Biegu Souvre w Inowrocławiu – mówi Waldemar Smoliński, Prezes Souvre.

Partnerzy firmy wyznają zasadę, że rozwój biznesu nie sprowadza się jedynie do pomnażania majątku. Od początku działania firmy angażują się więc w akcje charytatywne oraz zachęcają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu sportowym, jakim jest Bieg Souvre. Celem eventu organizowanego pod egidą Souvre Internationale jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Trzy dotychczasowe edycje Biegu Souvre na dystansie 5 i 10 kilometrów poprowadziły biegaczy ulicami Inowrocławia. W rywalizacji wzięli udział biegacze w każdym wieku: dzieci, dorośli i seniorzy.

Fundacja jest w stanie wykorzystać wyjątkowe właściwości Kolagenu Naturalnego Souvre, pomagając osobami z defektami skórnymi, których marzeniem jest powrót do pełnej sprawności fizycznej. Marka Souvre ma wielu utytułowanych Ambasadorów, m.in. Radosława Kawęckiego, pływaka, Ireneusza Pochwałę, fit-modela 2019 czy kajakarzy górskich: Grzegorza Hedwiga, Mateusza Polaczyka i Klaudię Zwolińską, którzy godnie reprezentują firmę na imprezach sportowych organizowanych na światowym szczeblu. Dzięki ich zaangażowaniu potencjał Fundacji pozwala nieść bezinteresowną pomoc w jeszcze większym zakresie niż dotychczas.


Souvre Internationale Sp. z o.o. Sp. k. z Inowrocławia w 2019 roku uzyskało Certyfikat i nagrodę główną w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Powiązane wpisy

Skontaktuj się z naszym ekspertem
i poznaj szczegóły uczestnictwa w programie!

  Imię i nazwisko *
  Adres e-mail *
  Numer telefonu

  * Pola oznaczone gwiązdką są obowiązkowe.

  Instytucje wspierające
  Organizator i partnerzy

  Organizator Programu:
  Program afiliowany przy KIG:
  Patronat Honorowy nad Galą 26. edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play

  Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.